Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zemjiszemjte na okolu 1-1,5 km pred Berovsko Ezero

0 МКД

Се продава од: Dafinka 12 окт. 16:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Berovo, Se prodava zemjiste na okolu 1-1,5 km pred Berovsko Ezero i hotel Aurora so povrsina od okolu 15 000m/2 no moze i pomalku po dogovor, kako i cenata. Kontakt tel:070-502-052
Leaflet
Кон почеток