Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vikendica so lozje vo Bitola itno i povolno

0 МКД

Се продава од: Nikola 03 авг. 13:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
Vikendica so lozje na placot Ima I voda I struja Od sistemot strezevo
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации