Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vila vo Nizopole 150m2

0 ЕУР

Се продава од: Goce Georgievski Денес 00:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Битола
Се продава 150 m2 Вила vo Нижеполе на одлична локацијаesto одма до главниот пат, под Брао чешма.

600m2 плац 150m2 куќа m2 на 2 спрата + 30m2 подрум 30m2.
располага со голема дневна со кујна, 3 спални, 1 детска, ,1 големо и i 1 помошно купатило и 1 помала соба.

Во дворот има летниковец со скара и фурна.

Цената е поволна e и по договор.
Информации на
070-332-322
Goce Georgievski
070 332-322
Кон почеток