Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

LUX NOVA VILA VO MAVROVO LENOVO

156 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR 19 јул. 20:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR
ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAR NA KICEVO 0 МКД
NOVI STANOVI  KARSHI POSHTA  VO CENTAR 0 ЕУР
KUKA NA 4 ri SPRATA SO 450m2 PLAC DO SAMA ULUCA 145 000 ЕУР
GRADEZEN PLAC OD 2160m2 KARSI BUNAR PETROL 60 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Дебар
SE PRODAVA VO MAVROVO - LEUNOVO NOVA LUKSUZNA OPREMENA VILA IZGRADENA 2016, VILATA IMA DVE SPALNI SOBI I DVE DETSKI SOBI GOLEM DNEVEN PRESTOJ SO KUJNA TRPEZARIJA UBAVA TERASA i GOLEMA GARAZA ZA DVE VOZILA , VO DVOROT IMA UBAVA BAVCA OD 300m2 SO ZIDANA FURNA PECKA SKARA I POKRIEN SHANK..VILATA IMA VKUPNA NETO POVRSHINA OD 174m2, CENA = 900 euro po m2 ILI 156.000 euro
NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR
"NEDVIZNOSTI MAREK" ГОЛЕМ ИЗБОР НА СТАНОВИ, КУЌИ,ДУЌАНИ, ПЛАЦЕВИ И ВИКЕНД КУЌИ ВО МАВРОВО "НЕДВИЖНОСТИ МАРЕК" РУДСКИ МАРЕК Е САМОСТАЛЕН АГЕНТ ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА НЕДВИЖЕН ИМОТ,КОЈ ВИ НУДИ СОРАБОТКА ЗА СЛЕДНОТО: ДА МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ, ИЛИ ДА ГО ПРОДАДЕТЕ ВАШИОТ НЕДВИЖЕН ИМОТ ВО ГОСТИВАР. СО ПОЧИТ Марек Рудски
Посетете ја нашата продавница
MAJOR CEDE FILIPOSKI BR.30 Прикажи на мапата
078 251 777
NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR
078 251 777
Leaflet
NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR
MAVROVO PLAC 580 SO MARKICA  DO SAM PAT  0 МКД
MAVROVO PLAC 510m2 POKRAJ PAT SO POGLED NA EZERO  0 ЕУР
NOVA KUKJA  NA 4ri KATA - GOSTIVAR - 1 0 МКД
SHITET VEND NE MAVROV ME SIPERFAQE  550m2 0 ЕУР
Кон почеток