Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAVROVO LEUNOVO LUX MOTEL SO RESTOORAN

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR 19 јул. 20:14 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR
MAVROVO KUPI NOV APARTMAN PRED BISTRA ZICARATA 0 ЕУР
NOVA KUKJA  NA 4ri KATA - GOSTIVAR - 1 0 МКД
Baram investitor za gradba na 4 stana vo Skopje 0 ЕУР
BARAM INVESTITOR ZA GRDBA NA 4 STANA VO SKOPJE 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Локација
Дебар
SE PRODAVA VO MAVROVO - LEUNOVO NOVA LUKSUZNA VILA - MOTEL RESTORANT SO 12 LUX STUDIJA, VO ISTIOT DVOR VO PAKET SE PRODAVA i NOVA VILA SO 4 SPALNI, GOLEEM DNEVEN PRESTOJ SO KUJNA TRPEZARIJA UBAVA TERASA i GOLEMA GARAZA ZA DVE VOZILA , VO DVOROT IMA UBAVA BAVCA OD 700m2 SO ZIDANA FURNA PECKA SKARA I POKRIEN SHANK..VKUPNA NETO POVRSHINA VO MOTELOT IMA 634m2, + VILA SO 168m2 NETO POVRSHINA, ILI VKUPNO NETO LUX POVRSHINA VO DVATA OBJEKTA IMA NAD 800m2.
CNATA ZA OVOJ BIZNIS PAKET - GOSTITELSKI OBJEKT IZNESUVA 1100 EURO PO m2 ILI VKUPNO 880.000 euro
NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR
"NEDVIZNOSTI MAREK" ГОЛЕМ ИЗБОР НА СТАНОВИ, КУЌИ,ДУЌАНИ, ПЛАЦЕВИ И ВИКЕНД КУЌИ ВО МАВРОВО "НЕДВИЖНОСТИ МАРЕК" РУДСКИ МАРЕК Е САМОСТАЛЕН АГЕНТ ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА НЕДВИЖЕН ИМОТ,КОЈ ВИ НУДИ СОРАБОТКА ЗА СЛЕДНОТО: ДА МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ, ИЛИ ДА ГО ПРОДАДЕТЕ ВАШИОТ НЕДВИЖЕН ИМОТ ВО ГОСТИВАР. СО ПОЧИТ Марек Рудски
Посетете ја нашата продавница
MAJOR CEDE FILIPOSKI BR.30 Прикажи на мапата
078 251 777
NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR
078251777
Leaflet
NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR
7  NOVI STANOVI  VO CENTAR GOSTIVAR 0 МКД
Baram investitor za gradba na 4 stana vo Skopje 0 ЕУР
Dve Baraki plac 334m2  Markica za 4 stana po 102m2 135 000 ЕУР
ZA HOTEL  ILI  PENZIONERSKI DOM  VO SKOPJE 790 000 ЕУР
Кон почеток