Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

MAVROVO VILL 130m2 2 KATSHE ME 1000m2 VEND

Се продава од: TONI 25 ноем. 18:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Адреса
Површина
Локација
Дебар
MAVROVO SHITET VILL 130m2 DY KATSHE ME 1000m2 VEND PAMJA NGA LIQENI AFTER RUGES KRYERORE.
CMIMI SIPAS MARRVESHTJES
Leaflet
Кон почеток