Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Викендица на Кожуф

18 000 ЕУР

Се продава од: Riste Dimov 26 јан. 17:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Се продава викендица која се наоѓа на место викано Круша на Кожуф планина на 1200 м.н.в. во срцето на планината.

Викендицата е комплетно опремена со централно греење, независно напојување со електрична енергија и сопствена водоводна мрежа.

Исто така, легализирана со имотен лист.
Leaflet
Кон почеток