Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikendica na Tikvesko Ezero

Се продава од: Васка Димитрова Вчера 20:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Површина
Локација
Кавадарци
Се продава прекрасна семејна викендица, одлична архитектонска градба на беспрекорна локација на Тиквешко Езеро со директен пристап до езеро, пристапен пат, струја, вода, уреден двор и регулирана документација (легализирана). Цената е поволна и има простор за договор. Во случај на интерес ве молиме оставете порака на [email protected]

Потврден огласувач
Васка Димитрова
Васка Димитрова
0038978250787
Leaflet
Кон почеток