Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikend kuka vo Ponikva Kocani

0 ЕУР

Се продава од: Marija Trimcheska 20 ноем. 17:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Кочани
Продавам Викенд Куќа во Пониква-Кочани на 50м. од МВР,во букова шума.Куќата е на два спрата со подрум.За информации на 070 204 106
Marija Trimcheska
070 204 106
Leaflet
Кон почеток