Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikendica vo Ponikva

21 000 ЕУР

Се продава од: Riste Вчера 20:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кочани
Se prodava vikendica na ponikva, osogovo. Se naogja na 11 km od kocani, 8 km od odmaralisteto ponikva, vikendicata e na dva sprata plus podrum. 120kv so vkluceni dve terasi, dvorno mesto 500kv, povekje informacii na 078201166
Leaflet
Кон почеток