Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikend kuka

Се продава од: Елвир 02 дек. 05:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Површина
Се продава викенд куќа (легaлизирана) во с.Мождивњак - Крива Паланка, целовкупна површина од 1490 м2, со градски водовод, канализација и асфалт до самата викендица.

Викенд куќата е со површина од 56м2 (купатило, две посебни соби и дневен престој со кујна).

Цена по договор

Тел. за контакт: 070/336-184
Елвир
070/336-184
Leaflet
Кон почеток