Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikendica vo selo Orasac

0 ЕУР

Се продава од: vikendica 10 апр. 16:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Локација
Куманово
Se naoga vo s.Orasac so povrsina od 736 m2
vikendica
077901301
Кон почеток