Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikendica 1500m2 so malo lozje i farma

Се продава од: Aleksandar Velkovski 10 фев. 14:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се Продава викендица со мала фарма и лојзе во близина на село младо нагоричане , со површина 1500 метри2 цена по договор , и плац во населба добрашане над бензиска пумпа 1000 метри2
Aleksandar Velkovski
070 211 025
Leaflet
Кон почеток