Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka od 150m2 vo Makedonski Brod

80 000 ЕУР

Се продава од: Kostadin Вчера 10:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Продавам куќа комплетно наместена и веднаш вселива на два спрата приземје зидано од камен
Салон со камин
Трпезарија и кујна
Две купатила
Тераса 30м2
Три спални соби
Зидана гаража од камен 25м2
Подрум и помошна просторија
Kostadin
070216321
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации