Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikend kuka vo Makedonski Brod

0 МКД

Се продава од: Boro 01 апр. 12:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Во близина на
Se prodava vikendicka vo Belica od 45m2 na plac od 780 m2 pokraj reka vo blizina na ribnikot. Za site zainteresirani cena povolna.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации