Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ODLICNA RENOVIRANA KUKA i DVOR KAJ REZERVAT JASEN

35 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 05 авг. 18:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
SE IZDAVA RENOVIRANA OPREMENA KUKAI DVOR VO CENTAR 500 ЕУР
NOV STAN OU STIV NAUMOV 1KAT 61M2 PARKING 2 SPALNI 49 999 ЕУР
OKOLINA NA RESEN PRIZ+KAT+POTKROVJE DVOR 700m2 23 000 ЕУР
RENOV STAN 87m2 BALKONI 10m2 PODRUM 37m2 DVOR 92m2 55 000 ЕУР
ВО БЛИЗИНА НА ПРИРОДНИОТ РЕЗЕРВАТ ЈАСЕН, ОДЛИЧНА КУЌА, ДЕЛ ФАСАДА СО ПРИРОДЕН КАМЕН, СО ГОЛЕМО ДВОРНО МЕСТО, ВО ПЛАНСКА ВИЛСКА НАСЕЛБА, ЗА ОДМОР И ЖИВЕЕЊЕ, ВО БЛИЗИНА НА РЕКА, СО ПРЕКРАСЕН ПОГЛЕД И МЕСТОПОЛОЖБА, СО ВОДА, СТРУЈА, ПАРНО ГРЕЕЊЕ, КАМИН, ПВЦ ДОГРАМА СО ТЕРМОПАН СТАКЛО,
ПРИЗЕМЈЕ СО ПОМОШНИ ПРОСТОРИИ 41М2,
ПРВ КАТ СО ГОЛЕМА ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА КУЈНА И САНИТАРЕН ЈАЗОЛ ОД 68М2 И ТЕРАСА,
МАНСАРДА СО 4 СОБИ ЗА СПИЕЊЕ, КУПАТИЛО И БАЛКОН,
ЦЕЛА ПАРЦЕЛА 492 М2, ОД КОЈА 400 М2 СЕ КУЛТИВИРАНО ДВОРНО МЕСТО СО ЗЕЛЕНИЛО И ОГРАДА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Посетете ја нашата продавница
ул. Климент Охридски бр. 25 Прикажи на мапата
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
NAD PEDAGOSKA NOV RENOVIRAN SONCEV STAN 75M2 63 000 ЕУР
KUKA PODRUM KAT DVOR MOZNOST ZA NADGRADBA 22 500 ЕУР
 KUKA 67М2 PODRUM 35М DVOR 30М2OU TODOR ANGELEVSKI 32 000 ЕУР
INVESTICIJA DO SIROK SOKAK 2 APARTMANI + TARASA 88 000 ЕУР
Кон почеток