Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRODAVAM VIKENDICA NA EZERO KOZJAK

10 500 ЕУР

Се продава од: Dragan 08 ноем. 16:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Prodavam vikendica na ezero kozjak 22 kvadrati so cist imoten list cena 10 500 evra,mozna e i zamena so avtomobil dajte ponuda.
Leaflet
Кон почеток