Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavan vikendica na Ezero Kozjak

10 500 ЕУР

Се продава од: Dragan 12 јул. 10:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Prodavam vikendica na ezero kozjak 22 kvadrati so cist imoten list cena 10 500 evra
Leaflet
Кон почеток