Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava vikendica na Kozjak pod manastirot

10 200 ЕУР

Се продава од: dragan dimitrijev 21 дек. 12:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Se prodava vikendica moze zamena za avtomobil ili motor
dragan dimitrijev
075200047
Leaflet
Кон почеток