Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikend kuka ezero Kozjak

Се продава од: Alek 09 ноем. 13:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Vikend kuka ezero kozjak- blizansko so imoten list ,struja voda,kuoatilo,dnevna so kujna,dve sobi , so pogled kon ezeroto 077 66 77 99
Leaflet
Кон почеток