Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VIKEND KUKA EZERO KOZJAK

0 ЕУР

Се продава од: Никола Вчера 06:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
100м2 со сета документација
460м2 двор со насади од Јап.јаболка и киви
Никола
070900844
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации