Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vikend kuka na ezero Kozjak

0 МКД

Се продава од: езеро козјак 13 јул. 13:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се продава Викенд куќа со плац 915 м2 во Здуње- Македонски Брод на само 20м. одалеченост од езеро Козјак.
езеро козјак
070 241 909
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации