Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ИМПЕРИЈА – Продажба на викендица

40 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: ИМПЕРИЈА 19 апр. 21:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

196 Огласи во продавницата

ИМПЕРИЈА – Викендица со поглед на езеро 260 000 ЕУР
Kuka vo centralno podracje Imperija nedviznosti 150 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ  Реновиран стан 85 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Продажба на плац 35 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Локација
Охрид
Шифра Д 85/17
Се продава комплетно опремена викенд куќа со вкупна површина 105м² и тоа 75м² на приземје и 30м² на потктовје.Објектот е понова градба.
Викедницата се наоѓа во с.Љубаништа.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Посетете ја нашата продавница
Булевар Туристичка 36А Прикажи на мапата
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

196 Огласи во продавницата
ИМПЕРИЈА   – Стан 65м² 0 МКД
ИМПЕРИЈА – Луксузен стан 1 300 ЕУР
ИМПЕРИЈА –  Плац 300м² 60 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Куќа понова градба 164 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации