Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikendica vo turisticka naselba Pretor

27 000 ЕУР

34 000 ЕУР

Се продава од: Илија Филиповски 20 окт. 16:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Ресен
Се продава викендица во туристичка населба Претор. Викендицата располага со 2 ката со вкупна површина од 77 метри квадратни и поседува 3 спални соби, дневна и трпезарија, кујна, 2 тераси. Дополнително има двор, резервирано место на заеднички паркинг и заеднички двор со заеднички фурна.
Цената е поволна и има простор за договор околу истата.
Контакт:
071/888-904 Илија
078/453-603 Славица
Илија Филиповски
+38971888904
Leaflet
Кон почеток