Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac so vikendica vo Skopsko s.Orman

17 ЕУР

Се продава од: Dejan 07 јан. 20:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Se prodava plac 1000m2 so kukja 40m2 zagraden so imoten list, so voda, bez struja.. Se naogja vo Orman, preubavo mesto za uzivanje i relaksacija, mirno, a ne daleku od centarot na gradot.
Moze da se vidi vo sekoe vreme.
Cena 17 000 evra.
Ima prostor okolu cenata.
Mob 072-617-383 077-570-483
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации