Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prodavam vikendica

50 000 ЕУР

Се продава од: Prodavam 12 апр. 21:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Prodavam vikendica vo odlicna sostajba.Na 8km od Skopje na mnogu mirna lokacija.
So nasad od lesnici i drugi ovoski.
Struja ,voda.
Telefon za kontakt
074 20 50 21
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации