Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nova vila vo Mavrovo

170 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Home International 22 септ. 16:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Home International

Home International

92 Огласи во продавницата

Kuki vo Nea Kalikratia -
Super luksuzen stan od 93m2 104 500 EUR
Kuka vo naselba Dame Gruev 150 000 EUR
Dupleks vo Aerodrom -
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Се продава нова вила во Маврово од 320м2 со имотен лист на убава локација.
Home International
Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно. Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија? Вие сте на вистинското место! Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле ! Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом. Контакт :070 323 154
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070323154
Home International
070323154
Leaflet
Home International

Home International

92 Огласи во продавницата
Stanovi vo gradba kaj drzaven zavod za revizija 1 150 EUR
Stan vo Taftalidje 54m2 54 000 EUR
Stanovi vo Taftalidze novi vselivi dekemvri -
Novi stanovi od 50m2 Kisela Voda 1 300 EUR
Кон почеток