Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Vikendica od 78m2 vo Pretor

0 МКД

Се продава од: Biljana 29 ноем. 02:20 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Vikendicata se naoga vo vilskata naselba i e 78m kvadratni so 2 garazi.Cena po dogovor.
Biljana
 
077604540
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации