Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikendica kaj Markov manastir

35 000 ЕУР

Се продава од: Atanas 20 јун. 00:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Се продава викендица кај марков манастир
Викендицата е изградена во ГИЗ и е со комплет документација.Повеќе информации на 071530919
Кон почеток