Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikendica 11km odalecena od Stip

0 МКД

Се продава од: Dafinka 06 мар. 20:49 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Штип
Vikendicata se naogja pokraj samiot pat, 11km odaleceno od Stip, a 4km od selo Lakavica. Mestoto e so povrsina od 8000 m2. Zemjata e pogodna za odgleduvanje na zemjodelski kulturi. Vikendicata ima dve sobi, hodnik i kupatilo i e so golemina 40m2.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации