Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikendica so lozje vo Stip

0 МКД

Се продава од: Riste 09 мар. 12:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Штип
Se prodava vikendica so struja i lozje vo oblasta przino Novakova chesma 2 dekara
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации