Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vikendica i niva vo selo Lakavica

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Motiv Plus 26 мар. 20:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Motiv Plus

Motiv Plus

12 Огласи во продавницата

Pecateni maici 120 MKD
Нови Работни Простории 2 EUR
Svetlecki totem 19 000 MKD
Gradezno zemjiste i deloven objekt vo Stip 105 000 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Адреса
Површина
Локација
Штип
Се продава викендица 80 м2 со струја и вода заедно со нива 3500 м2, преку реката во село Лакавица. Мирно тивко место за одмор, рекреација, живеење...
Motiv Plus
...Дизајн*Шиење и печатење на маици и капи*Печатени картонски кутии за пици*Дигитално печатење на церади,ПВЦ фолија,хартија* Производство на светлечки реклами*Брендирање возила и излози*Билборди*Сито печатење*Печатење врз секакви материјали*Покани за свадби*Рекламен материјал*Канцелариски материјали*Брошури,Каталози,Визиткарти,Флаери,Плакати,Етикети...*Нашивни етикети*Банери*Знамиња*Дигитално сечење на ПВЦ фолија*...
Посетете ја нашата продавница
ул.Крушевска Република бб Прикажи на мапата
075444240
https://www.motivplus.mk
Motiv Plus
078 731 129
Leaflet
Motiv Plus

Motiv Plus

12 Огласи во продавницата
Индустриска гаражна врата 31 000 MKD
Gradezno zemjiste i deloven objekt vo Stip 105 000 EUR
Pecateni maici 170 MKD
Pecateni maici 120 MKD
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации