Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Frizider na plin akumulator struja za vikendica kamp

0 МКД

Се продава од: matej krsteski 07 јан. 15:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Frizidrot e nov za vo vikendica kamp i sl
Friziderot e na plin na akumulator na struja i na upaljac. Friziderot e top
matej krsteski
072207818. 072207817
Leaflet
Кон почеток