Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzna Vikendica na Popova Šapka

125 000 ЕУР

Се продава од: Djeljo 22 септ. 23:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Тетово
Se prodava Vikendica na Popova Šapka. Ima 4 spalni sobi dnevna i kujna. Ima dve kupatila i terasa . Greenje na struja i na drva.


Кон почеток