Оглас од претпријатие Објавени: мар. 02 2021 12:18

Nova vikendica na Popova shapka

ЕУР

Објавени: мар. 02 12:18
Прегледи: 456
Se prodava nova vikendica na Popova shapka so fenomenalen pogled.

Sodrzi:
Priz, Kat i Potkr.

za povekje info:

076/421-142
072/257-445
070/381-888

www.elinor.mk
Опис на линк

┃ELINOR┃Agencija za nedvizhnosti

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

┃Agencija ELINOR┃posreduva pri prodazhba i kupuvanje na kukji, vili, stanovi, parceli i deloven prostor vo Tetovo i okolinata.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации