Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Плац во населба Отовица

Се продава од: Лидија 31 јул. 19:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Се продава плац од 2170 м2 во викенд населба Отовица,на 1км од езеро Младост.
Плацот е со обезбедена струја,вода и канализација и куќа/карабина/од 150м2.
Цена по договор.
Кон почеток