Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Paralija apartmani De lux Vesna

Се изнајмува од: Vesna 09 јул. 00:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Земја
Локација
Берово
De lux apartmani Vesna , Paralija 50m od more. 20m2 do 70m2 klima, wi fi i site ostanati udobnosti. Se izdavaat preku cela godina. 24/7 na raspolaganje e domakin na objektot.
Leaflet
Кон почеток