Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdavaat ekstra apartmani vo Albanija

0 МКД

Се изнајмува од: Aleksandar Nedinkovski Денес 21:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Се издаваат апартмани во Албанија, место Каваје 10км пред Драч, населба "Голем" . Апартманите се комплетно и луксузно наместени со клима уред, апарати за домаќинство, тераса и се сместени во комплекс од станбени згради кои располагаат со сопствен базен.
Комплексот "Адриатик 1" изобилува од зеленило, вклучувајќи парк за деца, маркет и обезбедување 24/7. Песочната плажа зафаќа огромна површина исполнета со лежалки, чадори, спортови на вода, детски луна парк и е оддалечена само 30м од комплексот.

Апартманот е за максимум 4-5 особи.

Цената по апартман е 20ЕУР од ноќевање, за период до 30.06.2018, од 01.07.2019 заклучно до крај на сезоната цената е 25 евра од ноќевање.

Доколку сте заинтересирани за подетални информации Ве молиме јавете се на 075-391-905;075/232-078
Aleksandar Nedinkovski
075/232078 075/391905
Кон почеток