Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava apartman vo Nea Potidea

0 МКД

Се изнајмува од: Светлана 28 ноем. 14:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Земја
За живеалиштето
Во близина на
Se izdava apartman 40 m2 vo Nea Potidea. Prv red, 30 m od plaza. Dnevna so kujna, spalna, kupatilo, balkon so pogled na more. 4 osobi komotno. Juli i avgust 70 evra/den.
Светлана
000389 71 344 558
Leaflet
Кон почеток