Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartmani vo Bansko

0 МКД

Се изнајмува од: Билјана 15 септ. 23:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Издавам апартмани во Банско. Сместување во станбена зграда-
1-студио (32 м.кв.)
2-апартман со 1 спална соба (40 м.кв.)
Комплетно наместени
Цена по договор (седмично, месечно, сезонски, годишно)
Билјана
078229643
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации