Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAMESTEN I RENOVIRAN STAN VO CENTAR NA SOLUN

Се изнајмува од: DRAGAN 08 јул. 23:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Земја
Локација
Штип
30M2, 2 SOBI ,KUPATILO I BALKON , 7MIN.PESKI OD VIA IGNATIA
ILI 15 MIN PESKI OD PLOSTAD ARISTOTELIS UL. MEROPIS BR.3
CENA 300 EVRA MESECNO
Кон почеток