Објавени: септ. 24 2020 02:11

Se iznajmuva stan vo centarot na Solun

Објавени: септ. 24 02:11
Прегледи: 754
Namesten , renoviran si masina za perenje ,klima ,od via ignatia na 7 min, a od Aristotelis plostadot 15 min.peski
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации