Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzen apartman vo Bansko

20 000 ЕУР

Се продава од: Драгослав 12 ноем. 09:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Локација
Берово
Се продава апартман во луксузен ресорт со сите содржини (спа центар, фитнес, лоби, ресторан) во Банско, веднаш до шумата, источна страна, со една спална, дневна, кујна, бања, предсобје, тераса
Драгослав
389 70221827
Leaflet
Кон почеток