Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Belgrad na atraktivna lokacija

118 000 ЕУР

Се продава од: Zlata 14 јан. 09:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Земја
Prodavam stan vo naselbata Banovo Brdo vo Belgrad,
Stanot se naoga na 6ti kat so lift,ima parno greenje.
za poveke informacii mozete da me kontakirate mojot tel.broj ili na viber.
Leaflet
Кон почеток