Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo Bansko na glavna ulica

45 000 ЕУР

Се продава од: Moodeight 22 фев. 11:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се продава стан од 55м2 во Банско, Бугарија. Апартманот се наоѓа во комплексот "Дамианица" на само 300 метри од ски лифтот. Комплексот нуди приватен паркинг за сопствениците на апартмани и важи за еден од најдобро одржуваните комплекси во Банско. Таксата за одржување на зградата е 350 евра на година во кое е вклучено одржување на зградата, интернет, вода и осигурање на апартманот. Апартманот се состои од дневна соба со камин со кујна и трпезарија, една спална, едно веце и една тераса со поглед кон главната улица Наиден Геров. Зградата е од 2009 год но апартманот е реновиран во 2019 год.
Во апартманот има клима која може да се контролира од далечина преку апликација, зидни панели на уље кои исто може да се пуштат и гасат од далечина преку апликација, кодирани врати кои се контролираат преку апликација, машина пери суши и многу други нови уреди. За повеќе информации јавете се на 0038971223485. Бројот има и вибер.
Moodeight
071598238
Кон почеток