Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Stan vo gradba

34 650 ЕУР

Се продава од: Tase 05 мар. 12:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Се оридава стан во градба во Кисела вода на Ул.Марко Цепенков 50 . Станот е со површина од 33 м3 на први кат и гледа на северозападна страна . За повеке информации на контакт : Тасе 070/222-065 и Лепа 071/256-266
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации