Оглас од претпријатие Објавени: фев. 23 2022 12:57

Hotel 1140m2 vo Nea Potidea Halkidiki

ЕУР

Објавени: фев. 23 12:57
Прегледи: 754
Неа Потидеа, Халкидики, хотел со вкупна површина од 1.140 м2, изграден во 2000 година.
На приземје има осум еднособни студија.
На првиот кат има осум двособни апартмани.
На вториот кат има осум трособни мезонети.
Исто така на приземјето се наоѓа и рецепцијата, голем простор за прием, заеднички тоалети и три магацини.
Целосно е наместен, со електрични апарати, алуминиумски рамки со двојно застаклување, безбедносна врата, клима за ладење и греење, под со плочки и кабловска телевизија.
Се наоѓа во одлична област, на само 50 метри од морето (второ до море).
Одалеченост од аеродром 58км.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации