Оглас од претпријатие Објавени: апр. 14 2022 09:47

Hotel od 600m2 so 13 sobi Gerakini Halkidiki Greece

Објавени: апр. 14 09:47
Прегледи: 420
" Ексклузивност HalkidikiHome.gr "
Геракини (Ситонија) Халкидики Се продава два ката Хотел 600 кв.м со 13 наместен соби: 9 двојки 22м2 и 4 тројки 38м2.Во Парцела: 1000 кв.м.
Хотелот е новоизграден во 2019 година.
Се наоѓа на многу добра област, многу блиску до море (250 метри).
Се состои од студија и апартмани од три типа погодни за сместување од две до четири лица.
Некои имаат и приватна градина, додека сите се украсени со елеганција и модерен стил, удобни и функционални со најсовремена опрема.
многу добар преглед при booking 9.6 (rewiev).
Има изобилен паркинг пред хотелот.
Хотелот е подготвен за работа за сезоната 2022 година.
Се наоѓа на само 65 километри од аеродромот и 75 километри од центарот на Солун.

За повеќе информации и фотографии +306994867940 Viber & WhatsApp
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации