Оглас од претпријатие Објавени: јан. 26 2022 09:11

Hotel vo Nea Potidea Halkidiki so 18 sobi

ЕУР

Објавени: јан. 26 09:11
Прегледи: 1344
Exclusive by "Halkidiki Home" Real Estate!
✓ Се продава хотел со 2* во Неа Потидеа Халкидики Грција со 18 соби.
Се продава плац со двокатна зграда на соби со поткровје и
дуќани, во Неа Потидеа, прво на море.

✓ Се состои од два полуподрума (канцеларија - резиденција), два дуќани, 8 двокреветни соби,
2 четворокреветни и 4 недовршени двокреветни соби на поткровје. Сите соби се целосно функционални бидејќи бизнисот денес е целосно функционален.

✓ Продавниците се пред пешачката улица Потидеа.

✓ 9.4 преглед во booking.com

✓ Собите се сите комплетно опремени, со електрични апарати и кујни, клима уреди и топла вода со соларна енергија.

✓ Зградата е прва на море и ништо не може да ја затвори.

✓ Веб-страницата на компанијата како и нејзината клиентела од сите овие години заедно се ставени во функција.

✓ Површина на плац 450,8м2. Површина за градба 360,48 + 100 поткровје.

✓ За повеќе информации и слики +306994867940 Viber / WhatsApp
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации