Оглас од претпријатие Објавени: јул. 23 2022 08:24

Kompleks od 390m2 Nea Potideja Kasandra Halkidiki

ЕУР

Објавени: јул. 23 08:24
Прегледи: 2352
Се продава четирикатен комплекс 390 м² на парцела од 4.100 м² со панорамски поглед на морето.
Комплексот се состои од 8 наместени апартмани од 45 м² со 1 спална соба, дневна соба и 1 бања.
Има и: греење на нафта, 6 климатизери, електрични апарати, соларен бојлер, 8 паркинг места, градина со 65 маслинки и белведер.
Растојание од морето 350/m .
Растојание од аеродром (км) 56.
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации